Hvordan kan vi gjøre fotball tilgjengelig for alle i Oslo?
Møtepunkt med paneldiskusjon, lørdag 23. august, klokken 16:30–17:15
Etter paneldiskusjonen serverer vi gratis suppe og oppfordrer deltakerne til å fortsette samtalene og skape løsninger sammen på testpunktet, hvor du kan bidra med dine ideer og innovasjoner. Vi inviterer deg til å delta i samtalen om hvordan vi kan løse dette sammen.
Paneldeltakere
- Jamil Dost (styreleder i Oslo Studentidrettsforening (OSI)
- Anita Leirvik North (byråd for kultur og næring, Oslo kommune)
- Homeless World Cup-spiller.
Tid
Lørdag 23. august, klokken 16:30–17:15
Sted
Innovasjonsarenaen – Møtepunkt, Homeless World Cup, Rådhusplassen
Språk
Norsk (engelsk oversettelse)
Arrangør
Punkt Oslo
Registrering
Vennligst registrer deg her
RELATERTE SAKER
-
1 av 6 har ikke råd til klær til barna sine
Ifølge Frelsesarmeens fattigdomsbarometer har mange så dårlig råd at de må spare inn på nødvendige innkjøp til barna eller bruk av helsetjenester. Foreldre tvinges til knallharde prioriteringer.
-
Filmteam booket alle rommene hos Frelsesarmeen
Da «71° nord – team» startet innspillingene i september, campet produksjonsteamet den første uken på Frelsesarmeens eget kurs- og konferansesenter på Jeløy i Østfold. – Vi har vel aldri følt oss mer velkommen noe sted, sier programleder Tom Stiansen.
-
Lyden av fellesskap
– Om vi synger for tre eller 300 betyr egentlig ikke så mye. Om vi bare treffer ett menneske med sangen, da gjør vi noe bra, sier korets ferskeste medlem May Ruby Soli. Denne kvelden skal hun synge solo for første gang.