Drobak 9804

På Solgry kan det bo fem ungdommer i alderen 13–20 år. Vi gjør mye koselig inne i huset både hver for oss og sammen. Du kan selv velge hvilke aktiviteter du vil holde på med. Det viktigste er at du skal trives, og at vi sammen finner ut hvordan du kan ha det best mulig her!

Det er gangavstand til Drøbak sentrum by fra Solgry, og det er gode kommunikasjonsforbindelser til skoler i nærområdet. Det er kort vei til mange aktiviteter og kulturtilbud i området, og kort vei til Oslo med buss. Huset ligger dessuten nærme stranda, og vi har vår egen båt.

Finn ut mer om oss her:

Slik ser det ut utenfor Solgry

Ekteriøret av Solgry samt utsikt ut til havet.
Ekteriøret av Solgry samt utsikt ut til havet.
Solgry er et stort hvitt hus rett ved Drøbak sentrum. Det er også kort avstand og utsikt til Oslofjorden.

Dette er noen av rommene på Solgry

Stue og et soverom på Solgry.
Stue og et soverom på Solgry.
Stue og et soverom på Solgry.
Stue og et soverom på Solgry.
Inne er det flere stuer. Alle har også eget rom man kan sette sitt eget preg på og som man kan trekke seg tilbake til når man ønsker. (Ungdommene på bildene er modeller og bor ikke på Solgry.)

Solgry er et stort hus med mange rom og gode muligheter for å trives

Drobak 9606
Drobak 9159
Drobak 9012
Drobak 9076
Drobak 9291
Drobak 9147
Drobak 9353
Drobak 8873
Drobak 9532
Drobak 9461
Alle ungdommene er modeller. du trenger ikke være redd for å bli tatt bilde av hos oss. Bildene av de voksne er av dem som er på Solgry på ekte.